banner seokod.pl

FIStech systemy mocowań

Dodano: 1 miesiąc 1 tydzień temu

Mamy w magazynach szeroką gamę najwyższej jakości systemów zamocowań marki Fischer.

Nadrzędnym celem FIStech centrum była zawsze obsługa klienta na światowym poziomie, w związku z tym produkty marki Fischer sprzedawane są przez handlowców posiadających szeroką wiedzą oraz spore doświadczeniem w w systemach mocować. Klienci otrzymują w oparciu o ich indywidualne potrzeby, ukierunkowaną na reprezentowane przez nich segmenty budowlane, propozycję handlową i asortymentową.

W naszej ofercie mamy mocowania chemiczne, kotwy stalowe oraz mocowania ramowe. Dodatkowo sprzedajemy mocowania do rusztowań, mocowania w pustych przestrzeniach, mocowania sanitarne. Wykwalifikowani doradcy pomogą Ci w doborze odpowiednich mocowań dla potrzeb Twojej firmy. Oprócz systemów mocowań posiadamy też w sprzedaży produkty takie jak: piany PUR i kleje, systemy instalacyjne oraz wkręty

Wytwarzane są jedynie w Niemczech, przechodzą pod złożoną drogę kontrolną i ostatecznie dostają symbol towarowy Made in Germany. Kompania z własnej woli zgadza się na podwojoną kontrolę jakości, by utrzymywać przywiązanie swoich interesantów i świadczyć najwyższy standard bezpieczeństwa, wynikający z użytkowania produktów Spax. Niemałe doświadczenie umożliwia kompanii pomyślnie otwierać się na nowe dziedziny przemysłu i odpowiadać na indywidualne życzenia klientów. 


Podobne wpisy

Komentarze