banner seokod.pl

Jazda defensywna definicja

Dodano: 8 lat 2 miesiące temu
Kurs bezpiecznej jazdy skierowany jest do młodych, jak i doświadczonych kierowców. Podczas trzyetapowego szkolenia uczestnicy zaznajomią się z technicznymi aspektami opanowania zagrożenia na drodze, jak i z psychologicznymi reakcjami, związanymi z redukcją stresu. Jazda pasywna to styl prowadzenia samochodu, która ma zredukować ilość wypadków na drodze.
Znajomość przyczyn i skutków niebezpiecznych sytuacji na drodze ma wpływ na nasze bezpieczeństwo w trakcie jazdy w ruchu drogowym. Organizowane w naszym ośrodku szkoleniowym kursy z jazdy defensywnej mają na celu wykształcenie u kierowcy technicznych umiejętności bezpiecznego kierowania pojazdu w ekstremalnych sytuacjach. Gwarantujemy niskie ceny, doskonałych prowadzących i niezbędne materiały szkoleniowe.
W trakcie kursu styl jazdy uczestników kursy zostanie zanalizowany przez doświadczonego instruktora. W następnej kolejności zapoznają się oni z podstawowymi zasadami jazdy pasywnej i będą mogli poprawić ewentualne niedoskonałości w prowadzeniu pojazdów.
Podczas kursu wykorzystujemy specjalistyczne urządzenia pomiarowe, które analizują sposób prowadzenia samochodu przez kursanta. Ponadto udostępniamy precyzyjne materiały szkoleniowe, w których zawarty jest opis czynników powodujących powstawanie zdarzeń kolizyjnych. Oferujemy szkolenia na bardzo wysokim poziomie i profesjonalnych instruktorów.

Podobne wpisy

Komentarze

Jazda defensywna definicja
Adres strony:
Wyświetleń:
2474
Wizyt:
1033
Kliknięć:
14
CTR:
1.36%
Adres firmy:
ODTJ Rajder
Kod pocztowy:
87-100
Masto:
Toruń
Nazwa firmy:
Odtj Rajder