banner seokod.pl

Plewa Systemy Kominowe

Dodano: 2 miesiące 2 tygodnie temu

Praktycznie we wszystkich budynkach powinien znaleźć się system grzewczy, który zapewni odpowiednią temperaturę  

A skoro konieczny jest system grzewczy, należy zadbać o dobrze dopasowany system kominowy, czyli taki, który właściwie spełni swoją funkcję. Firma PLEWA oferuje uniwersalne systemy, odporne na wpływ niskich temperatur. Takie rozwiązanie zapewni Ci komfort oraz gwarancję na wiele lat.

Ceramiczne systemy kominowe stanowią alternatywne rozwiązanie dla kominów tradycyjnych. Są one dużo bardziej zaawansowane i pozwalają na łatwiejszy montaż. 

Ponadto, idealnie działają one przy rozmaitych urządzaniach. Przykładowo, w ofercie sklepu PLEWA można znaleźć system, który można zamontować do kominka – jest on odporny na pożar sadzy. W naszym sklepie znajdziesz systemy kotłów kondensacyjnych. Mogą one współpracować z wieloma urządzeniami. Każdy system w naszym sklepie odporny jest nawet na duże zmiany wysokości temperatury. Co więcej, każdy z nich umożliwia maksymalny komfort. Gwarantuje szczelność  gazu i ognia. Co więcej, nie ulega on również procesowi rdzawienia. Dodatkowo znajdziesz u nas systemy kominowe, które nie ulegają odkształceniom. Nie zagraża im wysoki poziom wilgoci, na który są zwyczajnie odporne. W związku z tym, że powoli stygną, przez długi czas utrzymuje się ciepło w domu.

W zestawie się znajdują m.in. rury ceramiczne, obudowa z pustaków oraz inne części, które umożliwiają odpowiednie zmontowanie. Poza systemami kominowymi sprzedajemy akcesoria , które mogą okazać się przydatne, m.in.: nasady kominowe oraz osłony deszczowe. Poszczególne części spełniają wymogi instytutu Karlsruher Institut für Technologie

Wejdź na witrynę naszej firmy i dowiedz się więcej. Znajdziesz na niej filmiki z instrukcją montażu. Jeżeli potrzebujesz doradztwa, skontaktuj się z nami. Odpowiemy Ci najszybciej, jak się da.

Podobne wpisy

Komentarze