banner seokod.pl

Producent etykiet papierowych T-pack

Dodano: 2 miesiące 2 tygodnie temu

W naszej ofercie mamy szeroki wachlarz różnych opakowań, jak; torby papierowe, materiałowe i foliowe, kartony, oraz foliopaki. Każde opakowanie będzie świetnym nośnikiem grafiki dedykowanej dla konkretnego klienta. Możesz wysłać do nas logotyp, hasło reklamowe czy dowolną grafikę, żeby wyprodukować opakowanie spersonalizowane. Własne opakowania to nie tylko jedno z działań promocyjnych, to początek budowania wizerunku i zaufania do Twojej firmy.


Nie zapominamy o akcesoriach ważnych w branżach logistycznych i handlowych, czyli tam, trzeba zadbać o właściwe pakowanie produktów gotowych do wysyłki. Produkujemy samoprzylepne taśmy pakowe, z gotowymi informacjami (np. Uwaga szkło), oraz z możliwością wydrukowania swoich grafik. Oferujemy wszystkie materiały ważne do procesu pakowania i wysyłek: kartony, taśmy do pakowania, folie stretch i inne materiały eksploatacyjne.


Jako producent etykiet samoprzylepnych oferujemy duży wybór naklejek papierowych w na rolkach, w różnych rozmiarach i ilościach. Sprzedawane u nas opakowania możesz zadrukować samodzielnie lub zlecić to do naszej drukarni etykiet samoprzylepnych. Najważniejsze jest, aby każdy kontrahent został fachowo i szybko. Postawiliśmy na jakość naszych towarów, zwłaszcza w przypadku etykiet plombowych, bo rozumiemy wymagania naszych klientów.


Kartony to przede wszystkim próba zabezpieczenia produktów do wysyłki, czy w przypadku sklepów - torby zakupowe. Personalne opakowania mogą sprawić, że Twoja firma stanie się atrakcyjniejsza oraz przyczynią się dla postrzegania jako bardziej profesjonalnej. Opakowanie z ładnym nadrukiem lub naklejka pakowa zwracająca na siebie wzrok interesującym wzorem czy nośnym hasłem spowoduje, że Twoja firma zostanie lepiej zapamiętana. W dzisiejszych czasach i dużej konkurencji, zazwyczaj obsługa klienta na wysokim poziomie, zadbanie o proces zakupowy i najlepsze doświadczenia, mogą sprawić, że to właśnie nasza firma będzie wyróżniona na tle tysiąca podobnych firm.


Dbamy o to, by dopasowywać nasze produkty do potrzeb naszych klientów. Zapraszamy Państwa do kontaktu z nami telefonicznie, mailowo lub poprzez chat. Wszelkie sugestie odnośnie branży opakowań i etykiet samoprzylepnych ułatwiają nam ciągle ulepszać ofertę.


Podobne wpisy

Komentarze